Kur fillon portokallia 2013-2014? Sezoni i ri rinis …

portokalli 2013-2014 live

Kur fillon portokallia 2013-2014? Sezoni i ri rinis …

Nje nder spektaklet me te dashur dhe te ndjekur nga publiku shqiptare, Portokalli, rinis sezonin e ri 2013-14 me date 13 tetor  2013 ora 20:45 ne top channel.  Kete vite do te kete edhe shume supriza. Nuk do te mungojne edhe aktoret e rinje. Si dhe shume skena te reja.

Nuk do te mungoj humori, parodia dhe batutat e gjithe humoristeve dhe aktoreve te talentuar shqiptare.  Regjizori i portokallis Altin Basha, shprehet se sezoni i 19 i portokallis 2013- 2014 do te dhuroj nje spektakel te vertet .

Mund te ndiqni portokallin live ne top channel ne  http://www.tvshqiplive.tv/shiko-top-channel-live-hd/