Rezultatet e zgjedhjeve 2013 live ne shqiperi

Rezultatet e zgjedhjeve 2013 live ne shqiperi

Rezultatet e zgjedhjeve 2013 live ne shqiperi

Shikoni live nga te gjitha kanalet shqiptare rezultate e zgjedhjeve parlamentare. Nderkohe qytetaret vazhdojne te votojne.  nderkoh incidente te shumta regjistrohen ne te gjitha qarqet e vendit. Ne Laç nje ngjarje e rende ka ndodhure ne oret e para te mengjesit ku nje mbeshtetes i LSI ka mbetur i vrare, si dhe plagoset rende kandidati i PD, polizia ne gadishmeri te plote.
Kryeministri berisha fton te gjithe qytetaret te votojne ne menyre demokratike, dhe pa incidente. kreshnik Sapahiu eshte shprehure se keto zgjedhje do te rrezojne berishen dhe do e kthejn shqiperin ne nje vend demokratik dhe pa korrupsion.
Ndersa Ilire Meta Ka denoncuar Incidentin e ndodhur ne laç. Dhe fton te gjith qytetaret shqiptare te sillen ne menyre te qyteteruar.