Shiko rezultatet e zgjedhjeve live ne Top Channel

rezultatet e zgjedhjeve ne shqiperi 2013

Shiko rezultatet e zgjedhjeve live ne Top Channel,  top channel, tv klan, news 24 live, vizion plus si dhe shume kanale te tjera te dielen 23 qershor dhe te henen  priten te jene ne nje trasmetim eskluzive, me gazetar nga te gjith qendrat e votimit ne shqiperi.

Zgjedhjet e 23 qershorit priten te jene edhe me te ndjekurat nga gjith shqiptaret , pasi rezultatet dhe fituesit do te vezhgohen nga mijra telekamera dhe vezhgus! Qytetaret shprehen entuziast dhe optimist, pasi shpresojne qe keto zgjedhje te ndryshojnefatin e tyre si dhe te gjithe shqiperise, drejt nje rruge europiane dhe demokratike. Partia socialiste nga sondazhet e bera deri me sot duket e favorizuar, dhe drejt nje fitoreje, por asgje nuk eshte e sigurt,  rezultatet jane  ne doren e qytetareve, jane ata qe me 23/06/2013 kane ne dore fatin e partive politike si dhe fatin e tyre. Le te shpresojme qe keto zgjedhje do jene trasparente dhe simbas standarteve europiane.  Pasi jane zgjedhjet ku gjithe europa pret nje shqiperi demokratike, nje shqiperi trasparente, ku degjohet zeri i qytetareve dhe respektohet ligji dhe drejtesia. Fiton Partia Demokratike, apo fiton partia socialiste, kjo pak rendesi ka , rendesi per shqiptaret jane zgjedhjet e ndershme dhe pa rremuja si edhe ka ndodhur vitet e fundit, ku ka qene me te vertet per te ardhur keq. Shqipria nuk e meriton, as shqiptaret. Duhet te plotesohen kushtet dhe te merret statusi per ne bashkimin europian, kjo eshte ajo qe Shqiperia dhe shqiptaret meritojne, pra pavarsisht rezultateve te zgjidhjeve ne shqiperi, ne do luftojme per te drejtat tona.

SHIKONI LIVE REZULTATE E ZGJEDHJEVE NE  WWW.TVSHQIPLIVE.TV