Horoskopi Vjetor 2015, parashikimi i yjeve per vitin 2015

Horoskopi Vjetor 2015, parashikimi i yjeve per vitin 2015. Shikoni tashme parashikimin e yjeve per vitin ne vijim, dhe mesoni perpara se miqet tuaj se çfare kane rizervuar yjet per ju . Lexo të plotë>>>

Renditja e Superliges shqiptare Live

Shiko renditje dhe Rezultatet e Superliges shqiptare Live, Kategoria I dhe Kategoria II , klasifikimi, kalendari etj.      KLIKO > KAMPIONATI SHQIPTAR, RENDITJA, REZULTATET        KAMPIONATI SHQIPTAR, RENDITJA, REZULTATET Lexo të plotë>>>

Vdes Sokol Olldashi, Deputeti i Partis Demokratike nderron jet ne nje Aksident

Vdes Sokol Olldashi, Deputeti i Partis Demokratike nderron jet ne nje Aksident. Para pak minutave nje Aksident tragjike i Ka humbur jeten deputetit te partis Demokratike Sokol Odashit. Olldashi ishte duke udhetur Lexo të plotë>>>

Publikohet lista me 742 kriminelet me te kerkuar nga policia, 24 jane femra!

Publikohet lista me 742 kriminelet me te kerkuar nga policia, 24 jane femra! SHIKO LISTEN : LISTA E PLOTE   Qytetar, na ndihmoni ti kapim. Ky eshte apeli qe Tahiri u bene Lexo të plotë>>>

Emisioni Ca thu 14/11/2013 (video e plote)

Emisioni Ca thu 14/11/2013 (video e plote) Shikoni emisioni Ca thu, te gjitha vedeot e plota. Nje pjes qe i eshte dedikuar armeve kimike ne shqiperi. Pjesa e dyte Lexo të plotë>>>

 

Horoskopi mujor tetor 2014

HOROSKOPI mujor tetor 2014

Horoskopi mujor tetor 2014 Dashi (21.03  –  20.04) Çfarëdo qe te ndodhi ne datën 1, mos e lini frustrimin t’ju prishi humorin. Ne vend qe te lini çfarëdo lloje pengese qe t’ju uli humorin, perse nuk përdorni mundësinë për te

Horoskopi Vjetor 2015, parashikimi i yjeve per vitin 2015

HOROSKOPI mujor tetor 2014

Horoskopi Vjetor 2015, parashikimi i yjeve per vitin 2015. Shikoni tashme parashikimin e yjeve per vitin ne vijim, dhe mesoni perpara se miqet tuaj se çfare kane rizervuar yjet per ju . Ju mund te shikoni te gjidha shenjat ne

Pergjigjet zyrtare te llotaris Amerikane DV 2015, Lista, Fituesit

Pergjigjet e llotaris Amerikane dv 2015, lista , fituesit

Pergjigjet zyrtare te llotaris Amerikane DV 2015, Lista, Fituesit. Dipartimenti i Shtetit Amerikan ka informuar se pergjigjet e llotaris Amerikane DV 2015 do te publikohen ne faqen zyrtare . Mund te shihni rezultatet vetem online, per info nga mbi rezultatet

Renditja e Superliges shqiptare Live

RENDITJA E SUPERLIGES SHQIPTARE LIVE

Shiko renditje dhe Rezultatet e Superliges shqiptare Live, Kategoria I dhe Kategoria II , klasifikimi, kalendari etj.      KLIKO > KAMPIONATI SHQIPTAR, RENDITJA, REZULTATET        KAMPIONATI SHQIPTAR, RENDITJA, REZULTATET

Grupet e Kampionatit Boteror Brazil 2014

Grupet e Kampionatit Boteror Brazil 2014

JA LISTA E PLOTE E GRUPEVE : LISTA E GRUPEVE TE BOTERORIT 2014 Ka perfunduar shorti me grupet e kampionatit Boteror 2014. Spanja dhe gjermania kane rene ne nje grup shume te veshtir , ndersa me i ka shpetur ferrit italia

Vdes Sokol Olldashi, Deputeti i Partis Demokratike nderron jet ne nje Aksident

sokol olldashi vdekja, aksident rrugur

Vdes Sokol Olldashi, Deputeti i Partis Demokratike nderron jet ne nje Aksident. Para pak minutave nje Aksident tragjike i Ka humbur jeten deputetit te partis Demokratike Sokol Odashit. Olldashi ishte duke udhetur me makinen e vet tip Benze ne Aksin

Publikohet lista me 742 kriminelet me te kerkuar nga policia, 24 jane femra!

ME TE KERKUARIT NGA POLICIA SHQIPTARE

Publikohet lista me 742 kriminelet me te kerkuar nga policia, 24 jane femra! SHIKO LISTEN : LISTA E PLOTE   Qytetar, na ndihmoni ti kapim. Ky eshte apeli qe Tahiri u bene qytetarve shqiptare ne luften kunder krimit te organizuar.

Emisioni Ca thu 14/11/2013 (video e plote)

Emisioni Ca thu 14/11/2013 (video e plote) Shikoni emisioni Ca thu, te gjitha vedeot e plota. Nje pjes qe i eshte dedikuar armeve kimike ne shqiperi. Pjesa e dyte

Ndiqni live vendimin e Rames mbi armet Kimike, sot ora 17:00

Vendimi mbi armet kimike ne shqiperi

Ndiqni live vendimin e Rames mbi armet Kimike, sot ora 17:00 Sot ora 17:00 Kryeministri i Shqiperis zoti Edi Rama doi te dal ne nje konferenz per shtyp: Rama Ka deklaruar ne rrjetin social facebook se do te shpalli vendimin

Rezultati i Ndeshjes Shqiperi – Bjellorusi 15 nentor 2013

Rezultati i Ndeshjes Shqiperi - Bjellorusi 15 nentor 2013

Rezultati i Ndeshjes Shqiperi – Bjellorusi 15 nentor 2013 Ka perfunduar me rezultatin 0-0 Shqiperi – Bjellorusi. Ndeshja e soteme mes Shqiperis dhe Bjellorusis u prit te kishte nje rezultat pozitive per skuadren tone por nuk arriti me shume se

Shqiperi – Bjellorusi live 15 nentor 2013, Shiko ndeshjen shqip

shqiperi biellorusi

Shqiperi – Bjellorusi live 15 nentor 2013, Shiko ndeshjen shqip Shqiperia luane date 15-11-2013 ne oren 17:00 ndeshjen e  Miqesore me Bjellorusin. Nje ndeshje ku kombetarja do te mundohet te dali nga ferri i humbjeve, dhe te tregoj se eshte

Emisioni ça thu 12 nentor 2013, (video)

saimirKodra-510x312

Emisioni ça thu 12 nentor 2013, (video). Shikoni Videon e pjeses se Pare te Emisionit te ri Ca thu!  Nje rekord vizitash ka regjistruar ky emision ne Agon Channel ku ne pjest ne vzhdim pritet nje numer akoma me i