UEFA: Vendimi i ndeshjes Serbi – Shqiperi, denohet Serbia

UEFA: Vendimi i ndeshjes Serbi – shqiperi, denohet Serbia. JA se çfar UEFA ka vendosur realisht shiko linkun : Serbi – Shqiperi vendimi Dit e shume pritur nga te gjith shqiptaret po Lexo të plotë>>>

Vendimi i Uefa’s Serbi – Shqiperi, denohen skuadrat!

Vendimi i UEFA’s per ndeshjen  Serbi – Shqiperi. Nder argumentet kryesor te te gjitha mediave shqiptar por edhe Internazionale sportive eshte ajo i ndeshjes Shqiperi – Serbi , ku ne date 23 Lexo të plotë>>>

Serbi – Shqiperi live, ndeshja me koment shqip!

Serbi – Shqiperi live, ndeshja me koment shqip! Do te trasmetohet drejtperdrejt nga TVSH ndeshja e radhes se kuqezinjeve me ekipin Serb sonte ne oren 20:45. shiko ndeshjen live LINK 1 : Lexo të plotë>>>

Shqiperi – Danimark 11 tetor 2014 live

Shqiperi – Danimark 11 tetor 2014 live. Vetem pak ore na ndajn nga ndeshja e shume pritur Shqiperi Danimark. Mund ta shihni live ndeshjen ne : SHQIPERI – DANIMARK LIVE  HD SHQIP, Lexo të plotë>>>

Horoskopi Vjetor 2015, parashikimi i yjeve per vitin 2015

Horoskopi Vjetor 2015, parashikimi i yjeve per vitin 2015. Shikoni tashme parashikimin e yjeve per vitin ne vijim, dhe mesoni perpara se miqet tuaj se çfare kane rizervuar yjet per ju . Lexo të plotë>>>

 

UEFA: Vendimi i ndeshjes Serbi – Shqiperi, denohet Serbia

Serbia - Abania uefa decision

UEFA: Vendimi i ndeshjes Serbi – shqiperi, denohet Serbia. JA se çfar UEFA ka vendosur realisht shiko linkun : Serbi – Shqiperi vendimi Dit e shume pritur nga te gjith shqiptaret po edhe gjith bot e sportit erdhi. Sot UEFA

Vendimi i Uefa’s Serbi – Shqiperi, denohen skuadrat!

serbia - Albania mach

Vendimi i UEFA’s per ndeshjen  Serbi – Shqiperi. Nder argumentet kryesor te te gjitha mediave shqiptar por edhe Internazionale sportive eshte ajo i ndeshjes Shqiperi – Serbi , ku ne date 23 tetor 2014 Fifa ka per te marr nje

Serbi – Shqiperi live, ndeshja me koment shqip!

Serbi-Shqipëri 14 TETOR 2014

Serbi – Shqiperi live, ndeshja me koment shqip! Do te trasmetohet drejtperdrejt nga TVSH ndeshja e radhes se kuqezinjeve me ekipin Serb sonte ne oren 20:45. shiko ndeshjen live LINK 1 : SERBI – SHQIPERI LIVE  KOMENT SHQIP LINK 2  LINK 3 ,

Shqiperi – Danimark 11 tetor 2014 live

shqiperi danimark 11 tetor 2014, euro 2016

Shqiperi – Danimark 11 tetor 2014 live. Vetem pak ore na ndajn nga ndeshja e shume pritur Shqiperi Danimark. Mund ta shihni live ndeshjen ne : SHQIPERI – DANIMARK LIVE  HD SHQIP, OSE LIVE TVSH    Shqipëria më 11 tetor

Horoskopi mujor tetor 2014

HOROSKOPI mujor tetor 2014

Horoskopi mujor tetor 2014 Dashi (21.03  –  20.04) Çfarëdo qe te ndodhi ne datën 1, mos e lini frustrimin t’ju prishi humorin. Ne vend qe te lini çfarëdo lloje pengese qe t’ju uli humorin, perse nuk përdorni mundësinë për te

Horoskopi Vjetor 2015, parashikimi i yjeve per vitin 2015

HOROSKOPI mujor tetor 2014

Horoskopi Vjetor 2015, parashikimi i yjeve per vitin 2015. Shikoni tashme parashikimin e yjeve per vitin ne vijim, dhe mesoni perpara se miqet tuaj se çfare kane rizervuar yjet per ju . Ju mund te shikoni te gjidha shenjat ne

Pergjigjet zyrtare te llotaris Amerikane DV 2015, Lista, Fituesit

Pergjigjet e llotaris Amerikane dv 2015, lista , fituesit

Pergjigjet zyrtare te llotaris Amerikane DV 2015, Lista, Fituesit. Dipartimenti i Shtetit Amerikan ka informuar se pergjigjet e llotaris Amerikane DV 2015 do te publikohen ne faqen zyrtare . Mund te shihni rezultatet vetem online, per info nga mbi rezultatet

Renditja e Superliges shqiptare Live

RENDITJA E SUPERLIGES SHQIPTARE LIVE

Shiko renditje dhe Rezultatet e Superliges shqiptare Live, Kategoria I dhe Kategoria II , klasifikimi, kalendari etj.      KLIKO > KAMPIONATI SHQIPTAR, RENDITJA, REZULTATET        KAMPIONATI SHQIPTAR, RENDITJA, REZULTATET

Grupet e Kampionatit Boteror Brazil 2014

Grupet e Kampionatit Boteror Brazil 2014

JA LISTA E PLOTE E GRUPEVE : LISTA E GRUPEVE TE BOTERORIT 2014 Ka perfunduar shorti me grupet e kampionatit Boteror 2014. Spanja dhe gjermania kane rene ne nje grup shume te veshtir , ndersa me i ka shpetur ferrit italia

Vdes Sokol Olldashi, Deputeti i Partis Demokratike nderron jet ne nje Aksident

sokol olldashi vdekja, aksident rrugur

Vdes Sokol Olldashi, Deputeti i Partis Demokratike nderron jet ne nje Aksident. Para pak minutave nje Aksident tragjike i Ka humbur jeten deputetit te partis Demokratike Sokol Odashit. Olldashi ishte duke udhetur me makinen e vet tip Benze ne Aksin

Publikohet lista me 742 kriminelet me te kerkuar nga policia, 24 jane femra!

ME TE KERKUARIT NGA POLICIA SHQIPTARE

Publikohet lista me 742 kriminelet me te kerkuar nga policia, 24 jane femra! SHIKO LISTEN : LISTA E PLOTE   Qytetar, na ndihmoni ti kapim. Ky eshte apeli qe Tahiri u bene qytetarve shqiptare ne luften kunder krimit te organizuar.

Emisioni Ca thu 14/11/2013 (video e plote)

Emisioni Ca thu 14/11/2013 (video e plote) Shikoni emisioni Ca thu, te gjitha vedeot e plota. Nje pjes qe i eshte dedikuar armeve kimike ne shqiperi. Pjesa e dyte